Zákaznická podpora:725 325 271objednavky@satomar.cz

Beik SmartLife IR01 - Wi-Fi univerzální infračervený ovladač

Kód: BSL013
899 Kč 743 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Chytrý a dokonale univerzální Wi-Fi infračervený ovladač nahradí samostatné dálkové ovladače v domácnosti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wi-Fi infračervený ovladač Beik SmartLife RSH-IR01 budete milovat! Umožňuje po propojení s mobilní aplikací sdružit dálkové ovladače ve vaší domácnosti a nahradit je komplexním ovládáním přes mobilní telefon. Místo samostatného ovladače např. na TV, klimatizaci můžete mít jediný centrální ovladač přímo ve svém telefonu.

Přidávání nových zařízení je velmi jednoduché: aplikace obsahuje několik stovek známých zařízení, které umí vysílač RSH-IR01 přímo ovládat. Pomocí průvodce si tak vyberete své zařízení a máte hotovo. Jednotlivé zařízení pak můžete snadno řadit do domácích automatizací: klimatizaci můžete zapnout ve chvíli, kdy otevřete vchodové dveře nebo vypnout televizi vždy, když se rozsvítí v některém z pokojů.

Chytrý univerzální ovladač se dokáže také učit: pokud vaše zařízení nezná, dokáže okopírovat váš stávající ovladač a zcela tak převzít jeho funkcionalitu.

Chytrá aplikace nabízí mnoho užitečných funkcí specifických pro toto zařízení, mimo toho nabízí dokonalé možnosti domácí automatizace, jejímž prostřednictvím můžete automaticky ovládat zapínání a vypínání jednotlivých spotřebičů podle událostí zaznamenaných jinými zařízení z rodiny Beik SmartLife anebo naopak na základě stavu jednotlivých zásuvek ovládat zařízení ostatní.

IR01 (2) IR01 (1)

To vše nastavíte v přehledné a plně lokalizované mobilní aplikaci dostupné jak pro zařízení s  mobilním operačním systémem Android, tak i na jablečných zařízeních se systémem iOS. 

Aplikaci také není cizí integrace s externími chytrými asistenty: můžete ji propojit se systémy Apple Siri, Google Home, Amazon Alexa nebo s otevřeným automatizačním systémem IFTTT.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytrá domácnost
Záruka: 2 roky
Podporovaná zařízení: klimatizace, televize, set-top boxy
Provozní teplota: 0-50 °C
Rozměry: 100×100×26 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.