Zákaznická podpora:725 325 271objednavky@satomar.cz

Revogi Smart Power Strip

Kód: REVO006
2 190 Kč 1 810 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Inteligentní prodlužovací kabel s šesti zásuvkami vám pomůže řídit přes Wi-Fi spotřebu energie vašich domácích spotřebičů a šetřit elektrickou energii kdykoliv a kdekoliv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ovládejte zásuvku smartphonem s Wi-Fi

Se smart prodlužovací zásuvkou Revogi můžete snadno měřit spotřebu energie a jednoduše tak snížit účty, které za elektřinu platíte. Funguje i jako klasická zásuvka, ale její výhody oceníte teprve ve chvíli, kdy ji spárujete s mobilní aplikací (kompatibilní s iOS a Android) přes Wi-Fi. Pro rozšíření signálu se dá použít LAN port.

Prodlužovací zásuvku můžete po připojení k mobilní aplikaci vzdáleně ovládat. Kteroukoliv ze šesti přípojek lze libovolně zapnout či vypnout, sledovat u nich aktuální i dlouhodobou spotřebu elektrické energie nebo plánovat zapnutí jen v určitý den a hodinu. Stejně jednoduše nastavíte i zapnutí a vypnutí po vypršení vybraného časového limitu. Vše se ovládá přes smartphone, pouze spuštění a vypnutí konkrétní přípojky lze provést i manuálně, tlačítkem na prodlužovací zásuvce.

Aby zůstaly informace přehledné, každou z přípojek si jednoduše pojmenujete, například podle spotřebiče, který je k ní připojen. Svoje jméno může mít i prodlužovací zásuvka samotná, takže není problém jich v domácnosti používat více. V aplikaci si stále udržíte přehled.

Aplikace Revogi Home

Kromě vzdáleného ovládání je velkou výhodou možnost zadat vaši cenu za elektrickou energii. V takovém případě pak vidíte konkrétní částku, kterou stojí provoz připojených zařízení.

Díky využívání pouze v konkrétní čas můžete jednoduše ušetřit spotřebu energie ve vaší domácnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytrá domácnost
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.