Zákaznická podpora:725 325 271objednavky@satomar.cz

Livall BH60 Red velikost M&L

Kód: LIVA003
2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Livall BH60 je chytrá cyklistická helma. Má integrované diody, které zvyšují cyklistovu viditelnost. Helma funguje jako bluetooth handsfree a v případě nehody odešle nouzovou SMS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečná jízda

Cyklistická helma je základní bezpečnostní prvek, který by neměl ignorovat žádný cyklista. Dobrá cyklistická helma mu totiž může zachránit život. Helma Livall BH60 se nabízí v univerzální velikosti, která bude sedět na obvod hlavy 55-61 cm. Helma je samozřejmě vybavena upínacím mechanismem, kdy si za pomocí kolečka na helmě cyklista reguluje intenzitu utažení. Díky měkkému polstrování zůstává helma Livall BH60 dostatečně pohodlná. Polstrování je vyjímatelné, takže je možné jej kdykoliv vyprat a znovu do helmy umístit.

Livall BH60 nabízí kromě základního ochranného prvku řadu funkcí navíc. Nejviditelnějším zlepšením jsou integrované diody v zadní části helmy. Pomocí tlačítka na helmě se diody jednoduše rozsvítí, což výrazně zvýší cyklistovu viditelnost. Diody nabízejí několik režimů svícení a výdrž kolem osmi hodin. Poté se helma musí dobít přes microUSB konektor.

Chytré funkce

Další funkce nabízí helma Livall BH60 po propojení s mobilním telefonem prostřednictvím technologie Bluetooth. Helma může v tomto režimu fungovat jako bluetooth handsfree. Hovor se jednoduše přijme tlačítkem na helmě, není tedy nutné zastavovat a vytahovat telefon. Reproduktory po obou stranách zajišťují dostatečnou hlasitost. Díky tomu má cyklista neustálý přehled o dění kolem, protože nemá sluchátka umístěna v uších. Uslyší přijíždějící auta apod. Livall BH60 dokáže na stejném principu také přehrávat hudbu z mobilního telefonu. V tomto režimu ale doporučujeme nenastavovat hlasitost na maximální úroveň, aby zůstal zachována dostatečná bezpečnost!

Pro další funkce helmy Livall BH60 je nutné její propojení s aplikací Livall Riding (kompatibilní se systémy Android a iOS) v mobilním telefonu. Po spojení může uživatel měnit režim blikání diod na helmě, propojit helmu s dálkovým ovladačem, který je součásti balení (nabízí ještě snadnější možnost příjmu hovorů, úpravy hlasitosti nebo třeba možnost rychlého pořízení snímku z mobilního telefonu). Hlavní výhodou aplikace LivallRiding je ale především možnost nastavení nouzových kontaktů.

Livall BH60 nabízí možnost odeslání nouzové zprávy na vybraná telefonní čísla. Helma obsahuje senzor nárazu. Pokud tedy zaznamená pád a cyklista následně nezruší odesílání nouzové zprávy, na vybrané kontakty se odešle zpráva s GPS souřadnicemi místa, kde k nárazu došlo. Helma tímto způsobem může v krajní situaci zachránit lidský život.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cyklistika
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 280g
Obvod hlavy: 55-61cm
Síťka proti hmyzu: ne
Typ helmy: silniční
Upínání: otočné kolečko
Velikost: M&L
Vnitřní polstrování: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.