Zákaznická podpora:725 325 271objednavky@satomar.cz

Livall MT1 Black & Red, velikost L

Kód: LIVA015
3 190 Kč 2 636 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Livall MT1 je chytrá cyklistická helma. Má integrované diody, které zvyšují cyklistovu viditelnost. Helma funguje jako bluetooth handsfree a v případě nehody odešle nouzovou SMS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečná jízda

Cyklistická helma je základní bezpečnostní prvek, který by neměl ignorovat žádný cyklista. Dobrá cyklistická helma mu totiž může zachránit život. Helma Livall MT1 existuje ve dvou základních rozměrech. Velikost M je doporučená pro obvod hlavy 54-58 cm, velikost L pro obvod 58-62 cm. Helma je samozřejmě vybavena upínacím mechanismem, kdy si za pomocí kolečka na helmě cyklista reguluje intenzitu utažení. Díky měkkému polstrování zůstává helma Livall MT1 dostatečně pohodlná. Polstrování je vyjímatelné, takže je možné jej kdykoliv vyprat a znovu do helmy umístit.

Livall MT1 nabízí kromě základního ochranného prvku řadu funkcí navíc. Nejviditelnějším zlepšením jsou integrované diody v zadní části helmy. Pomocí tlačítka na helmě se diody jednoduše rozsvítí, což výrazně zvýší cyklistovu viditelnost. Diody nabízejí několik režimů svícení a výdrž kolem osmi hodin. Poté se helma musí dobít.

Chytré funkce

Další funkce nabízí helma Livall MT1 po propojení s mobilním telefonem prostřednictvím technologie Bluetooth. Helma může v tomto režimu fungovat jako bluetooth handsfree. Hovor se jednoduše přijme tlačítkem na helmě, není tedy nutné zastavovat a vytahovat telefon. Reproduktory po obou stranách zajišťují dostatečnou hlasitost. Díky tomu má cyklista neustálý přehled o dění kolem, protože nemá sluchátka umístěna v uších. Uslyší přijíždějící auta apod. Livall MT1 dokáže na stejném principu také přehrávat hudbu z mobilního telefonu. V tomto režimu ale doporučujeme nenastavovat hlasitost na maximální úroveň, aby zůstal zachována dostatečná bezpečnost!

Pro další funkce helmy Livall MT1 je nutné její propojení s aplikací Livall Riding (kompatibilní se systémy Android a iOS) v mobilním telefonu. Po spojení může uživatel měnit režim blikání diod na helmě, propojit helmu s dálkovým ovladačem, který je součásti balení (nabízí ještě snadnější možnost příjmu hovorů, úpravy hlasitosti nebo třeba možnost rychlého pořízení snímku z mobilního telefonu). Hlavní výhodou aplikace Livall Riding je ale především možnost nastavení nouzových kontaktů.

Livall MT1 nabízí možnost odeslání nouzové zprávy na vybraná telefonní čísla. Helma obsahuje senzor nárazu. Pokud tedy zaznamená pád a cyklista následně nezruší odesílání nouzové zprávy, na vybrané kontakty se odešle zpráva s GPS souřadnicemi místa, kde k nárazu došlo. Helma tímto způsobem může v krajní situaci zachránit lidský život.

Helma LIvall MT1 ve verzi 2018 nabízí oproti předchozí generaci jednodušší způsob dobíjení. Místo microUSB konektoru jsou na helmě umístěny dobíjecí diody, ke kterým stačí kabel přiložit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cyklistika
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 310g
Obvod hlavy: 58-62cm
Síťka proti hmyzu: ano
Typ helmy: MTB
Upínání: otočné kolečko
Velikost: L
Vnitřní polstrování: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.