Zákaznická podpora:725 325 271objednavky@satomar.cz

Rakeeta L2

Kód: EET006
16 806 Kč 13 889 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Rakeeta L2 představuje perfektního pomocníka pro logistiku a skladové hospodářství každé firmy. Spolehlivé funkce a bezkonkurenční cena z něj dělají skvělou volbu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rakeeta L2 představuje mobilní terminál, který se stane nepostradatelným pomocníkem v logistice a skladovém hospodářství každé firmy. Zařízení založené na operačním systému Android 7.1 má odolnou konstrukci s drop testem do 1,2 m a certifikací IP67, podporuje rychlá data formou Wi-Fi či 4G sítě a nechybí ani přesný 2D scanner značky Zebra. Díky 5000 mAh baterii nemusíte mít obavy ani o výdrž. 

Uživatelé pak mohou L2 terminál používat nejen jako klasické logistické zařízení, ale také jako standardní telefon. Na vyžádání je možné aktivovat telefonní funkce, díky nimž odpadne pracovníkům logistiky nutnost s sebou vozit dvě samostatná zařízení. Veškerou agendu tak bude možné odbavit přímo na terminálu Rakeeta L2. Režim rukavice a provozní teplota do -10 °C vám umožní práci i ve velmi chladném a mrazivém prostředí. K terminálu je také možné dokoupit jako samostatné příslušenství dobíjecí kolébku.

Podrobnější informace a specifikace najdete na www.rakeeta.cz.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.