Zákaznická podpora:725 325 271objednavky@satomar.cz

Sunmi NR010 - nabíjecí kolíbka pro terminál Sunmi V1S

Kód: SUN011
2 090 Kč 1 727 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Samostatná dobíjecí kolíbka pro terminál V1S. Nabízí pohodlnější nabíjení a současně ji lze použít pro skenování čárových kódů nebo jako USB hub.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabíječka, USB hub i skener

Využíváte mobilní EET terminál Rakeeta V1S, ale chtěli byste jej vylepšit o další možnosti? Dobíjecí kolíbka nabízí pohodlnější dobíjení vašeho terminálu. Stačí jej na kolíbku položit a zařízení se automaticky začne dobíjet.

Stejně jako terminál V1S se i kolíbka připojuje k elektrickému zdroji pomocé USB-C kabelu. Kromě něj je ale možné do kolíbky připojit i další dva klasické USB kabely a celé zařízení tak snadno využít jako USB hub.

Kromě funkce dobíjení zvládne kolíbka pro teminál V1S také skenování čárových kódů. Tuto funkci nabízí i samotný terminál V1S, skenování ale lze využít i v případě, že zařízení zůstane umístěné v kolíbce. Skenovaný záznam stačí přiložit k přednímu panelu.

Poznámka: funkce skenování je závislá na použitém softwarovém programu. Pro správnou funkčnost je nutné, aby byla v průběhu skenování na terminálu zapnutá svítilna, popř. aby ji aplikace dokázala automaticky zapnout, když má ke skenování dojít.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pokladní systémy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.