Zákaznická podpora:725 325 271objednavky@satomar.cz

Aquanax AQQ002 - Starter set Rozstřikovač

Kód: AQQ002
490 Kč 405 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Set Aquanax AQQ002 je jednou ze základnějších variant našich setů. Hlavním prvkem v této sadě je rozstřikovač Aquanax AQR001.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud začínáte s produkty Aquanax, nákup některého z připravených setů bude tím správným bodem, kde začít. Každý ze setů se skládá z několika na sobě logicky navazujících produktů, které umožňují vytvořit funkční celek. Každý set je přitom zaměřen trochu jiným směrem, aby bylo možné vybrat si řešení, které bude pro každou zahradu tím nejlepším. 

Set Aquanax AQQ002 je jednou ze základnějších variant našich setů. Hlavním prvkem v této sadě je rozstřikovač Aquanax AQR001, které má průtok 0-79 l/h. Tento rozstřikovač je v sadě doplněn dostatečným množstvím spojek a držáků, aby se voda z dostala na to správné místo.

Starter sety Aquanax neobsahují standardní zahradní hadici o průměru 1/2", kterou je možné propojit mezi spojovacími díly AQH004 a redukcí na hadici na 9/12 mm AQH003. V případě potřeby je možné dodávanou hadici 9/12 mm napojit přímo na kohoutek pomocí AQH007 a redukce AQH003.

Obsah setu

Více na aquanax.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.