Zákaznická podpora:725 325 271objednavky@satomar.cz

Livall RS1 Pepper white, velikost 57-61 cm

Kód: LIVA019
3 990 Kč –50 %
LivallRS1 01
3 990 Kč –50 % 1 990 Kč 1 645 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Livall RS1 je chytrá lyžařská helma. Má integrované reproduktory, alarm proti ztrátě mobilu, funguje jako bluetooth handsfree a v případě nehody odešle nouzovou SMS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečná jízda

Lyžařská helma je základní bezpečnostní prvek, který by neměl ignorovat žádný lyžař. Dobrá lyžařská helma mu totiž může zachránit život. Helma Livall RS1 nabízí kromě ochranných prvků i řadu smart funkcí. Helma je ve velikosti 57-61 cm. Helma je samozřejmě vybavena upínacím mechanismem, kdy si za pomocí kolečka na helmě lyžař reguluje intenzitu utažení. Díky měkkému polstrování zůstává helma Livall RS1 dostatečně pohodlná a současně i příjemně hřeje. Polstrování je vyjímatelné, takže je možné jej kdykoliv vyprat a znovu do helmy umístit. Díky jednoduchému mechanismu na helmě může lyžař také zvětšovat či zavírat větrací otvory po bocích a jednoduše tak regulovat svůj teplotní komfort na svahu.

Chytré funkce

Kromě základní bezpečnostní funkce funguje helma Livall RS1 také jako Bluetooth handsfree. Po propojení s mobilním telefonem prostřednictvím technologie Bluetooth můžete pomocí helmy přijímat hovory. Předejte tak nepříjemným situacím při lyžování, kdy v rukavicích složitě hledáte po kapsách mobilní telefon a ten si pak nešikovně strkáte pod helmu, abyste volajícího vůbec slyšeli. Na helmě Livall RS1 stačí zmáčknout jediné tlačítko a hovor je přijatý a vy můžete začít klidně mluvit. Telefon stačí mít kdekoliv poblíž v kapse a vůbec ho nevyndáváte. Helma tedy funguje jako bluetooth handsfree. Reproduktory po obou stranách zajišťují dostatečnou hlasitost a využít je můžete třeba i pro poslech hudby. Díky tomu, že uši nejsou ucpané sluchátky, má lyžař neustálý přehled o dění kolem. V tomto režimu ale doporučujeme nenastavovat hlasitost na maximální úroveň, aby zůstal zachována dostatečná bezpečnost!

Dobíjení helmy je řešeno jednoduše prostřednictvím MicroUSB konektoru.

Pro další funkce helmy Livall RS1 je nutné její propojení s aplikací Livall Skiing (kompatibilní se systémy Android a iOS) v mobilním telefonu. V aplikaci vidíte svoji aktuální polohu, můžete zaznamenávat jízdy a máte také přehled o aktuálním stavu nabití helmy. Mnohem zásadnější funkcí je ale možnost nastavení nouzového kontaktu. Livall RS1 nabízí možnost odeslání nouzové zprávy na vybraná telefonní čísla. Helma obsahuje senzor nárazu. Pokud tedy zaznamená pád a lyžař následně nezruší odesílání nouzové zprávy, na vybraný kontakt se odešle zpráva s GPS souřadnicemi místa, kde k nárazu došlo. Helma tímto způsobem může v krajní situaci zachránit lidský život.

Další funkcí, kterou může uživatel díky propojení s aplikací Livall Skiing využívat, je bezpečnostní alarm. Ten se v helmě ozve pokaždé, kdy příliš naroste vzdálenost mezi ní a spárovaným mobilním telefonem. Helma RS1 takto pohlídá, abyste na svahu neztratily svůj mobil.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sport a zábava
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.