Zákaznická podpora:725 325 271objednavky@satomar.cz

Deveroux WIC068 - UV sterilizátor s bezdrátovým dobíjením

Kód: WIC068
BF20
Značka: Deveroux
1 799 Kč 1 487 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Multifunkční UV sterilizátor Deveroux WIC68 slouží k bezpečné sterilizaci roušek, telefonů a dalších předmětů bez použití chemie. Navíc funguje i jako bezdrátová dobíjecí podložka pro mobilní telefony a další kompatibilní zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční UV sterilizátor Deveroux WIC68 slouží ke sterilizaci předmětů za pomoci UV záření. Sterilizátor je vybaven UV lampami, které během několika minut provedou sterilizaci povrchu vloženého předmětu. Sterilizace pomocí UV záření zlikviduje 99,9% bakterií a virů na povrchu ozářeného předmětu.

Sterilizátor Deveroux WIC68 je určen pro jakékoliv předměty denní potřeby, roušky, klíče, karty, myši, zubní kartáčky, brýle, hodinky či jakékoliv šperky. Se svými rozměry vnitřního prostoru je vhodný i pro opravdu velký mobil. Zkrátka pro všechny předměty, u nichž chcete mít jistotu, že je UV záření zbaví veškerých nebezpečných bakterií a virů.

Ovládání sterilizátoru je naprosto jednoduché. Stačí předmět vložit dovnitř, zavřít víko a pomocí tlačítka spustit sterilizaci. Doba procesu je závislá na vloženém předmětu, pohybuje se ale v řádu jednotek minut.

Kromě sterilizace je Deveroux WIC68 vybaven také technologií Qi sloužící pro bezdrátové dobíjení kompatibilní elektroniky, především mobilních telefonů. I v tomto případě nejde o nic složitého. Mobil stačí na sterilizátor položit a automaticky se spustí dobíjecí proces.

Manuál najdete zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sterilizátory
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.