Zákaznická podpora:725 325 271objednavky@satomar.cz

Revogi Smart Meter Plug

Kód: REVO003
660 Kč 545 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Chytrá zásuvka od výrobce Revogi umožňuje bezdrátové ovládání zásuvky pomocí Bluetooth na mobilním telefonu s iOS/Android. Umožňuje sledování spotřeby energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátová Bluetooth zásuvka

Revogi smart zásuvka umožňuje bezdrátové ovládání zásuvky pomocí Bluetooth na mobilním telefonu. Funguje samozřejmě i jako klasická zásuvka, ale její výhody oceníte teprve ve chvíli, kdy ji spárujete s mobilní aplikací (kompatibilní s iOS a Android)

Zásuvku můžete po připojení k mobilní aplikaci bezdrátově ovládat. Na rozdíl od dražších verzí s technologií Wi-Fi jste ale omezeni na ovládání přes Bluetooth, tj. v řádu několika metrů. Všechny ostatní výhody ale zůstávají. Zásuvku můžete přes mobil jednoduše zapnout či vypnout, sledovat aktuální i dlouhodobou spotřebu elektrické energie nebo plánovat její zapnutí jen v určitý den a hodinu. Stačí v blízkosti zásuvky hodnoty nastavit, o nic dalšího se nemusíte starat.

Revogi Smart Meter

Pokud do mobilní aplikace zadáte svoji cenu za elektřinu, dozvíte se, kolik stojí provoz konkrétního spotřebiče připojeného do smart zásuvky.

I bez použití aplikace můžete mít přibližný přehled, kolik energie zásuvka aktuálně dodává. Barevný kruh po obvodu zásuvky indikuje zelenou, žlutou a červenou barvou, jak moc je zásuvka vytěžována. Zásuvku lze také manuálně vypnout za pomocí tlačítka a není tedy nutné ji úplně odpojovat od sítě.

Díky využívání pouze v konkrétní čas můžete jednoduše ušetřit spotřebu energie ve vaší domácnosti. V mobilní aplikaci lze mít připojené libovolné množství zásuvek, jednoduše je pojmenovávat a snadno si tak udržovat přehled o všech připojených zařízeních.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zásuvky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.