Zákaznická podpora:725 325 271objednavky@satomar.cz

Rakeeta V1S eRecept

Kód: SUN023
10 390 Kč 8 587 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Rakeeta V1S eRecept je zařízení speciálně určené pro vystavování elektronických lékařských předpisů. Díky předinstalované aplikaci eRecept máte svoji ordinaci vždy s sebou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rakeeta V1S eRecept zajistí plnohodnotné vydávání lékařských receptů. Není potřeba počítač ani tiskárna, vše zvládne pouze toto zařízení.

Vydávání elektronických receptů je zajištěno prostřednictvím aplikace KASA FIK eRecept. Ta v sobě ale obsahuje mnohem více funkcí, díky kterým se celé zařízení stává doslova mobilní ordinací. Aplikace KASA FIK eRecept v sobě totiž obsahuje aktuální číselníky SUKL i VZP a má také integrovanou databázi pacientů. Databázi lze do aplikace nahrát z existujících počítačových programů.

Velkou výhodou je i možnost nastavení samostatného účtu pro více doktorů současně, takže jedno zařízení může sloužit několika lékařům.

Výhodou Rakeety v1S eRecept je snadný tisk receptu na zabudované tiskárně s čárovým a QR kódem. Pro neustále aktuální číselníky je zajištěna možnost datového připojení prostřednictvím technologie Wi-Fi nebo přes SIM kartu. Zařízení nabízí také dlouhou výdrž baterie.

Kromě preskripce lze Rakeetu V1S eRecept lze navíc využít také jako řešení pro EET. Součástí zařízení jsou totiž i programy mKasa a Profiúčtenka.

Poznámka: pro vystavování elektronických receptů je nutné vlastnit příslušné certifikáty. Získání Kvalifikovaného certifikátu je záležitost jednoho dne a částky cca. 396 Kč. Následné získání SÚKL certifikátu je zdarma, ale doba pro jeho získání se pohybuje mezi 14-21 dny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.