Zákaznická podpora:725 325 271objednavky@satomar.cz

Tokvia T201

Kód: 20952
1 199 Kč –10 %
Tokvia T201 1
1 199 Kč –10 % 1 079 Kč 892 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Tokvia T201 je jednoduchý véčkový telefon s pohodlným ovládáním a nabíjecí kolíbkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasický flipový design

T201 s designem mušle je klasický a elegantní telefon s velkým displejem. Flipová konstrukce chrání klávesnici a displej, když se nepoužívá. Je vhodný nejen pro seniory, ale hodí se pro všechny věkové kategorie, které potřebují jednoduchý, ale funkční flipový telefon. T111 se dodává s nabíjecí kolébkou, umožňuje uživateli pohodlně nabíjet telefon dokováním v kolébce.

Velký displej, zjednodušené rozhraní

T201 má jasný a přehledný 2,4" velký displej s většími písmeny a ikonami. Podsvícená fyzická klávesnice usnadňuje navigaci v telefonu a vytáčení bez stisknutí nesprávných kláves i ve tmě. Má 2 vyhrazené klávesy M1/M2 pro extra rychlou volbu a vyhrazené tlačítko fotoaparátu pro pořizování rychlých fotografií. Sekundární obrazovka slouží k rychlé kontrole zmeškaných hovorů a nepřečtených zpráv bez nutnosti otevírat telefon.

Snadné používání

Je vhodný pro lidi, kteří dávají přednost jednoduchému, spolehlivému flipovému telefonu s dlouhou výdrží. Klávesové zkratky umožňují pohodlné používání telefonu: jedno stisknutí tlačítka tísňového volání, 2 vyhrazená tlačítka rychlé volby, jedno stisknutí přepínání mezi obecným a tichým režimem. Boční praktické fyzické tlačítko podporuje nastavení hlasitosti hovoru a zapnutí/vypnutí svítilny.

Rozsáhlé asistenční funkce

T201 obsahuje seznam promyšlených a pro seniory přívětivých funkcí. Integrované asistenční tlačítko se nachází na zadní straně. Nastavitelné a vylepšené zvukové vyzvánění je vhodné pro osoby se sluchovým postižením. Funkce oznamování čísel je užitečná pro osoby se ztrátou zraku.

Spolehlivý hardware

Vysoce kvalitní materiály a komponenty. Je pevný a odolný. Baterie vydrží pět hodin nepřetržitého spojení a poskytuje několik dní napájení v pohotovostním režimu. Je odblokovaný a funguje se všemi sítěmi 2G se stabilním signálem a dobrou kvalitou hlasových hovorů.

Manuál ke stažení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: