Zákaznická podpora:725 325 271objednavky@satomar.cz

Revogi Smart LED Lightbulb LTB012

Kód: REVO013
Výprodej
Značka: Revogi
490 Kč 405 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
LED žárovka osvětlí vaši domácnost podle barvy, na kterou budete mít zrovna náladu. Intenzitu a barevné spektrum snadno změníte pomocí smartphonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytrá Bluetooth žárovka

Revogi Smart LED Lightbulb je žárovka, kterou můžete ovládat prostřednictvím svého smartphonu a technologie Bluetooth. Po nainstalování mobilní aplikace Delite můžete světlo žárovky jakkoliv měnit. Na výběr je nespočet barevných variant a u každé z nich navíc nastavujete intenzitu osvětlení.

U žárovky lze na stupnici nastavovat teplota světla, zapnout si upozorňování (v podobě blikání) na příchozí zprávu či hovor nebo využívat spousty různých efektů. Žárovka může například blikat podle toho, jak třesete s mobilním telefonem.

Revogi žárovka

Další silnou vlastností Revogi Smart LED Lightbulb je vytváření časových plánů. Velmi jednoduše třeba nastavíte, aby se světlo po určité době automaticky vypnulo, nebo naopak rozsvítilo. Díky podrobnějšímu plánování je možné určovat i to, aby světlo místo klasického vypnutí postupně pohasínalo. Světlo tak využijete například jako pomocníka při usínání dětí, které se bojí potmě, ale jakmile usnou, je už rozsvícené světlo zbytečné.

Výbornou vlastností mobilní aplikace je také sdružování více žárovek do jedné skupiny. Neztrácíte pak čas s úpravou každé žárovky zvlášť, ale všechny nastavíte najednou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlení
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: