Zákaznická podpora:725 325 271objednavky@satomar.cz

Cosmo Moto - Matte Black

Kód: COSM002
Výprodej
1 890 Kč 1 562 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Cosmo moto je bezpečnostní světlo pro motorkáře. Zajišťuje lepší viditelnost motorkáře, dokáže přivolat pomoc v nouzi a zaznamenává ujetou trasu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnost na prvním místě

Cosmo Moto pozvedá pasivní bezpečnost motorkářů na novou, mnohem vyšší úroveň. Jedná se o výrazné světlo, které se připevňuje na motorkářskou helmu. Díky svému umístění je v úrovni očí řidičů. Cosmo Moto nabízí několik režimům svícení a tak dokáže zajistit větší bezpečnost v silničním provozu.

Cosmo Moto se na helmu uchycuje pomocí silného magnetu, který je ve stejné barevné variantě jako světlo. Magnet je dostatečně malý, aby nijak výrazně nenarušoval design helmy. Světlo pomocí magnetu drží na helmě velmi dobře a není žádná šance, že by za jízdy mohlo upadnout. 

Cosmo Moto je kompatibilní s naprostou většinou motoristických helem.

Mobilní aplikace

Cosmo Moto zapnete jednoduše poklepáním. Kromě permanentního nočního/denního svícení zajišťuje Cosmo Moto i automatickou funkci brzdového světla, které řídí vestavěný citlivý tříosý akcelerometr. Při brždění se již tak dost silná intenzita potkávacího světla ještě zvýší, takže světlo nelze při zpomalovacím manévru přehlédnout. V tomto režimu navíc dokáže světlo pracovat zcela automaticky bez připojení k mobilnímu telefonu. 

Podrobnější ovládání má na starosti mobilní aplikace (kompatibilní s iOS a Android). Na jedno stisknutí na displeji se s potkávacího/brzdového světla stane světlo výstražné, které začne velmi intenzivně blikat, což se hodí například v nouzové situaci.

Po spárování s mobilním telefonem dokáže světlo v případě nehody automaticky odeslat nouzovou zprávu s vaší polohou na přednastavené kontakty. V případě nehody integrovaný akcelerometr a gyroskop vyhodnotí, že došlo k pádu a automaticky vyšle signál do aplikace v mobilním telefonu. Uživatel má následně dvě minuty na to, aby odeslání nouzové zprávy zrušil.

Aplikace dále nabízí přehled o úrovni nabití světla a na mapě uvidíte trasu, kterou jste projeli.

Cosmo Moto vydrží v aktivním provozu kolem 8 hodin. Poté je nutné jej dobít přes microUSB kabel (je součástí balení).

Cosmo Moto představuje velmi užitečný doplněk každého motorkáře. Nejen že dobře vypadá a má bytelnou konstrukci, ale v případě nouze může navíc zachránit i život.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: