Zákaznická podpora:725 325 271objednavky@satomar.cz

Jumper Medical JPD-500F - pulzní oxymetr POŠKOZENÝ OBAL

Kód: ANGS017
Výprodej
1 490 Kč –10 %
500F 02 cert
1 490 Kč –10 % 1 341 Kč 1 108 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Pečlivě sledujete svůj zdravotní stav? Pak by vám pulzní oxymetr rozhodně neměl chybět v domácí lékárničce. Měří nasycení krve kyslíkem v rozsahu 35-100%, puls v rozsahu 25-250BPM a lze jej propojit přes Bluetooth.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upozorňujeme, že zboží má poškozený obal, funkčnost zcela v pořádku.

Hlídá nejenom kyslík

Pulzní oxymetr je zařízení, které hlídá množství kyslíku v krvi, odborně řečeno saturaci krve kyslíkem, SpO2. Běžné hodnoty se pohybují nad 95%, nižší naměřené výsledky znamenají předzvěst závažné zdravotní komplikace. Kapesní oxymetr JPD-500F dokáže hodnotu SpO2 změřit během pár okamžiků a navíc ji doplňuje údaji o aktuální tepové frekvenci a perfuzní index (PI).

Jednoduché použití

Oxymetr JPD-500F je malé kapesní zařízení, jehož použití je mimořádně snadné. Stačí jej zapnout, umístit do něj prst a během několika sekund se na barevném displeji zobrazí naměřené hodnoty. Stejným tlačítkem, kterým jste přístroj zapnuli můžete upravovat jas a orientaci displeje, vypnout zvuky, a především máte možnost nastavit si alarm při naměření abnormálních hodnot.

Spolehlivá data

JPD-500F má potřebné zdravotní certifikace na základě normy 93/42/EEC, ISO 13485, na naměřené hodnoty se tudíž můžete plně spolehnout. Především hodnoty SpO2 jsou v souvislosti s nákazou Covid19 velmi důležité a mohou dát srozumitelně najevo, že váš zdravotní stav vyžaduje lékařskou pomoc.

Komunikace s mobilním telefonem

JPD-500F je vybaven technologií Bluetooth, takže je možné propojit ho s mobilním telefonem. Přes mobil je možné změřené hodnoty ukládat a zobrazovat historii měření. Snadno tak získáte informaci o zhoršování nebo zlepšování vašeho zdravotního stavu. Naměřené hodnoty je také možné nasdílet a zaslat emailem vašemu lékaři.

Pokud potřebujete v systému Android stáhnout / sdílet data, použijte tuto verzi aplikace Jumper Health.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: