Zákaznická podpora:725 325 271objednavky@satomar.cz

Jumper Medical JPD-BFS710 - osobní váha

Kód: ANGS011
1 890 Kč 1 562 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Pro zdravý životní styl nestačí znát pouze absolutní hmotnost - všechny podstatné informace vám ukáže chytrá certifikovaná váha JPD-BFS710 nabízející 14 měřících hodnot, 4 vysoce přesné senzory a Bluetooth.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Není kilo jako kilo

Změnili jste jídelníček, navýšili pohýbou aktivitu a na hmotnosti to není vidět? Zda optimálně hubnete, zjistíte pomocí osobní váhy JPD-BFS710, která vám ukáže, zda jste tuky správně přeměnili na svalovou hmotu. Zjistíte dále hodnotu BMI, jaká je optimální denní spotřeba energie (BMR), kolik procent tuku máte v porovnání s ideální hodnotou (BFR), váš fyziologický věk a dalších celkem 14 hodnot.

Žádné zapisování do deníčku

Díky technologii Bluetooth se váha velmi snadno propojí s mobilním telefonem a veškeré změřené hodnoty přenese do aplikace Jumper Health. Zde můžete sledovat grafy, historii měření se všemi naměřenými hodnotami a adekvátně reagovat.

Neznalost neomlouvá

Víte, že optimální zastoupení tělesného tuku u žen ve věku 35–55 let je 25 % a u mužů 17 %? Víte, že optimální množství svalové tkáně se u mužů uvádí 35–45 % a u žen 25-35 %? Víte, že optimální množství útrobního tuku by mělo být v rozmezí 1–12? Víte, že méně než 45 % vody v těle může být indikátor zdravotních problémů? Tohle vše vám pomůže hlídat osobní váha JPD-BFS710.

Stylová a jednoduchá na používání

Elegantní a stylový design z odolného tvrzeného skla se hodí do každého interiéru. Extra velká platforma s LED displej poskytuje jasnost a čitelnost z jakéhokoliv úhlu. Váha se automaticky zapne okamžitě, jak si na ni stoupnete a jakmile ji přestanete používat během několika sekund se vypne. Pro svůj provoz potřebuje pouze čtyři tužkové baterie. Váha má také zabudovaný indikátor přetížení a hlásí i nízkou kapacitu baterie.

Pokud potřebujete v systému Android stáhnout / sdílet data, použijte tuto verzi aplikace Jumper Health.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.